Uživatel:     Položek v košíku: 0
Detailní foto

Fitmin Maxi Puppy 15kg + doprava zdarma

Výrobce: Fitmin
Kategorie: FITMIN KRMIVO PRO PSY
Podkategorie: FITMIN krmiva
Balení: 100 g
Dostupnost: Do týdne

Fitmin-Speciální krmivo pro štěňata obřích plemen v období 2-5 měsíců věku.


DOPRAVA ZDARMA POUZE K 15kg , 2x15kg GRANULÍ FITMIN A VÍC

Běžná cena: 10,- Kč
Vaše cena: 5,- Kč

Vyberte variantu výrobku

100 g

100 g

3 kg

 3 kg 

15 kg

 15 kg 

2x15kg

 2x15kg 

Podrobný popis

Surovinové složení:
drůbeží moučka, rýže, kukuřice, slepičí vejce, pšenice, drůbeží tuk, kuřecí maso, rybí moučka, cukrovarské řízky sušené, pšeničné klíčky, lněné semeno, masový extrakt, pivovarské kvasnice, hydrogenfosforečňan vápenatý, lososový olej, sušená mrkev, chlorid sodný, konzervováno, s antioxidantem ? doplňkové látky ES

Krmný návod:
Uvedené dávkování je pouze orientační a slouží jako pomůcka pro první 4 týdny používání krmiva. V dalším období upravte dávku podle výživného stavu zvířete. Doporučenou dávku můžete snížit nebo zvýšit až o 20%. Zajistěte dostatek čerstvé pitné vody.

Krmnou dávku pro feny v poslední třetině březosti a v období kojení rozdělte do několika menších dávek podávaných během dne.

Měď doplněna chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem a síranem měďnatým monohydrátem, zinek doplněn chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem a oxidem zinečnatým, železo doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem a síranem železnatým monohydrátem, mangan doplněn chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem a oxidem manganatým, selen doplněn seleničitanem sodným, jód doplněn jodidem draselným, kobalt doplněn síranem kobaltnatým heptahydrátem.

VYHLEDÁVÁNÍ

AKČNÍ SLEVY

Fitmin Mini Puppy
Fitmin Mini Puppy
15 kg za 1399,- Kč
Fitmin Solution jehně 13 kg + doprava zdarma
Fitmin Solution jehně 13 kg + doprava zdarma
13 kg za 1199,- Kč